Життя Євромайдану

Євромайдан

Майдан, революція свідомості, ламання стереотипів, розуміння себе як чогось більшого, ніж населення країни. Усвідомлення себе людиною, від якої багато залежить, небажання миритися з незадоволеністю в соціально значущих питаннях — ось те, що об’єднує і тримає вже кілька місяців усіх тих, хто мерзне на Євромайдані.

Бути причетним до Революції Гідності – означає не лише протестувати на Майдані, а й усвідомлювати, що у своєму місті, де ви живете – ви теж потрібні і можете бути ініціаторами змін. Не треба сподіватися, що хтось прийде та наведе лад, владу необхідно проявляти у своєму особистому просторі.

Якщо у вас немає можливості бути зараз на Майдані поруч із близькими вам за духом і свідомістю людьми, мої фотографії перенесуть вас у серце Києва, з яким зараз резонують серця таких же свідомих, відважних та небайдужих людей по всій нашій країні.

Євромайдан барикади фото

Барикади перед будинком КМДА (Київською міською державною адміністрація).

Революцію Гідності
Євромайдан Революцію Гідності

Насамперед, Євромайдан — акції протесту населення, спричинені відмовою президента та уряду від євроінтеграційного курсу, гігантською корупцією та свавіллям правоохоронців у країні.

Вночі 30 листопада 2013 року бійці загонів міліції спецпризначення «Беркут» побили та розігнали демонстрантів, які залишалися на Майдані Незалежності у Києві. Реакцією на застосування грубої сили з боку влади стала ще більша хвиля, що переросла в Революцію Гідності.

євромайдан відео
протестні акції в Україні

Дуже важливий момент: Євромайдан – це безстроковий мирний протест. Свого часу Мати Тереза ​​сказала важливі слова: «Я ніколи не піду на мітинг проти війни, я піду на мітинг за мир». Саме ці слова відображають дії людей, які перебувають на Майдані.

Силовий розгін Євромайдану

Багато киян забирають мітингувальників на ніч, годують їх та відігрівають. Більшість залишаються на ніч у Будинку профспілок, що знаходиться у центрі Майдану. У Будинку профспілок працює медичний центр, в якому медики-волонтери надають першу медичну допомогу.

Побиття студентів на Майдані
патріоти Майдану
Євромайдан фото
Хто керував протестами під час Євромайдану
Майдан 2014 року
Революція Гідності причини та наслідки

Євромайдан — це розуміння, дружба та взаємопідтримка. Волонтери працюють позмінно. Одні – вдень, інші – вночі. Вам завжди готові допомогти.

На вулиці сильний мороз, люди гріються біля саморобних печей, виготовлених із залізних бочок. Одяг весь просочується запахом багаття.

Євромайдан янукович

На Євромайдані дуже багато саморобних агітаційних матеріалів для підтримки бойового духу та висловлювання своїх щирих почуттів щодо нинішнього президента України.

євромайдан янукович
майдан янукович фото
Революція гідності
євромайдан путін янукович
Майдан 2014 хронологія
Мітинги учасників Революції Гідності

Мітинги учасників Революції Гідності відбулися по всій Україні. До протестів приєдналися у Харкові, Львові, Франківську, Ужгороді, Дніпрі, Вінниці, Тернополі, Луганську, Одесі, Миколаєві, Криму та інших містах України.

ялинка на євромайдані
обличчя євромайдану
Євромайдан SOS

За офіційними даними, 107 людей загинули під час Революції Гідності. Більшість із них було вбито під час масових розстрілів силовиками 20 лютого 2014 року.

107 людей загинули під час Революції Гідності
Євромайдан є революцією
Євромайдан беркут
Євромайдан Хроніка

В урядовому кварталі протестувальники почали будувати барикади. Пізніше на Бессарабській площі було знесено пам’ятник Леніну як символ комуністичного минулого.

Київ Євромайдан
фоторепортаж Євромайдан
Як починався Євромайдан
життя євромайдану фото
волонтери Євромайдану
Євромайдан став Єврореволюцією
Євромайдан в Україні 2014

Мівіна – основна їжа революціонерів. На Майдані є багато пунктів безкоштовної роздачі їжі. На «кухні» Євромайдану допомагають дуже багато волонтерів, які готують та роздають їжу та гарячий чай мітингувальникам.

Хроніки Революції Гідності
Євромайдан в Україні
Євромайдан революція гідності

Люди, які приїжджають на Євромайдан, вибудовують стіну з дерев’яних брусочків, на яких написано назву рідного міста. На них можна побачити назви не лише українських міст та сіл.

фото Олега Григор’єва
Найкращі фото часів Євромайдану
Революція Гідності україна
Революція Гідності фоторепортаж
Слава Україні - Героям слава

Слава Україні – Героям слава!

За три дні життя на Євромайдані я переговорів із неймовірною кількістю людей із різних міст, країн та континентів. Я щасливий, що зміг познайомитись із такими прекрасними людьми.

Хочеться закінчити цей репортаж словами Гете: «Тільки той вартий життя і свободи, хто щодня йде за них у бій».

Інший пост