Про мене

Мене звати Олег Григор'єв. Я фотографую життя та переживання людей. Намагаюся побачити у кожному простоту та самобутність, зазирнути всередину та знайти по-справжньому важливі речі – його сенс та натхнення.

Я беруся за складні соціальні фотопроекти – розповідаю про життя в ізольованих циганських таборах, про перебування людей у ​​місцях несвободи, де вони зазнають нелюдського поводження і тортур: психіатричних лікарнях, психоневрологічних інтернатах, у тому числі дитячих, геріатрії та хоспісах, в'язницях та слідчих ізоляторах.

У великих і маленьких людях живуть історії та спогади. Вони наповнені поглядами на світ, таємницями та болем, свідками якого вони стали.

Для мене завжди найцікавішими залишаються люди. Я прагну створювати соціальні фотографії та репортажі, які вимагають уваги до життя людини. Коли глядач починає сприймати їх як частину своєї історії, пережитої особисто. Якщо ви давно хочете створити фотоісторію, яка хвилює людей і яку вони переживуть, як свою, — я знаю, як це зробити.

Чим я можу бути
корисним?
З радістю допоможу створити репортаж, лонгрід, фотоінсталяцію чи презентацію – на цьому я добре розуміюся
Проведу зйомку у таких жанрах: документальна, портретна, соціальна, рекламна, пейзажна, еротична, спортивна
Візьму інтерв'ю, проведу дослідження, напишу статті, замітки, життєві історії
Проведу майстер-клас чи індивідуальне навчання, допоможу знайти візуальний образ, розробити медійні проекти
Організовую фототури з навчанням. Познайомитеся з красою природи та навчитеся знімати за різних погодних умов

Для того, щоб розпочати співпрацю, нам потрібно спочатку поговорити. Розкажи про свій проект і які зараз завдання вирішуєш. Не соромся зв'язуватися зі мною з будь-якої причини, або без причини, я завжди відповім.

+38 050 282 1569