Ранкові види з намету

Вид з палатки в горах фото
Озеро Велике Алло (3150 м)

Поки готується основний фотозвіт походу Фанськими горами, і щоб вам не було сумно, ось вам презентація краси гір – ранкові види з намету в місцях, де доводилося прокидатися і зустрічати світанки. У Фанських горах основні пам’ятки – це гори, неймовірні озера та багато арчі. Так, це справжній рай для пейзажних фотографів.

Фанські гори похід
Мутні озера (3600 м)

Фанські гори, або «Фани», як їх називають туристи, розташовані на південному заході Паміро-Алаю і переважно тягнуться територією Таджикистану.

Озера Фани похід

Фани – це величезна кількість мальовничих озер із насиченим бірюзовим відтінком. Однією з моїх цілей у Фанах було їх перефотографувати. Перед поїздкою весь час тільки й думав про погоду, щоб не підвела, але щоранку ми прокидалися із сонячною погодою.

Похід у гори Таджикістану
Ущелина Миралі

Чи ви знали, що гори Таджикистану займають 93% території всієї країни? Високо в горах дуже сувора територія, повністю нежива, одні тільки скелі, каміння та льодовики.

Перевал Чимтарга гірський похід
Перед перевалом Чимтарга 4740 м

Вночі чули, як хтось дуже обережно ходив на м’яких лапах біля намету, мабуть, якась не велика тварина. Але навіть уявити не могли, що це була за тварина, яка мешкає в таких несприятливих умовах.

Озеро Алаудін як дібратися
Озеро Алаудін

Прокинувшись вранці – дивуємося видом нашої ночівлі і, не снідаючи, біжимо фотографувати перші промені сонця, дорогою розкладаючи штатив.

Високі гори фото

Перевал Чимтарга (4700 м). Фанські гори – це фантастика!

Щодня неповторні краєвиди, які хочеться відчувати і вбирати в себе, щоб надовго запам’ятати ці відчуття.

Фоторепортаж похід в гори Таджикістан

Втомилися. За день натоптали хорошу відстань, з великими перепадами висот. Розбили табір, а навколо нас масштабні скелі, що вражають уяву.

Кулікалонські озера похід
Кулікалонське озеро

На Кулікалонських озерах росте багато арчі – це рослини сімейства кипарисових (вічнозелені хвойні дерева), які видають ароматний запах ялівцю.

Другой пост