Фестиваль хіпі на Шипоті

Шипіт Пилипець хіпі

Щороку я із задоволенням вирушаю на хіпі-фестиваль Шипіт — це тусовка людей, яка щороку збирається тут не просто відпочити, а й знайти нових знайомих під час неформального спілкування – це люди, які підтримують ідеали миру, кохання та свободи. У цьому місці дуже високий рівень толерантності та поваги один до одного.

Love peace wine
Шипіт нудисти фестиваль

Мене приваблює не лише розслаблена атмосфера, якою просякнутий цей фестиваль, а й багато колоритних людей, яких можна зустріти там, вони готові позувати, дарувати мені нові відчуття та емоції від процесу зйомки. Цього року хіпі-фестиваль на Шипоті вийшов на якісно новий рівень — побільшало оголених дівчат.

Шипіт Івана Купала
Шипіт фестиваль фото

На свято Івана Купала, яке є кульмінацією фестивалю, дівчата збирають польові квіти, плетуть вінки і ворожать біля води. У цьому місці розкутим людям начхати на загальноприйняті традиції (умовності), особливо все, що стосується оголеності, адже у звичайному житті людина так старанно приховує своє тіло від незнайомців.

Фестиваль Шипіт Івана Купала

Ось і цього разу я отримав неймовірно цікавий досвід фотографування дівчини – відкритої, чуттєвої і безпосередньої, яка позувала на тлі найкрасивіших карпатських пейзажів, зливаючись воєдино з природою, і яка зовсім не соромилася пронизливих поглядів оточуючих. Чарівна красуня!

Другой пост