Що у вас у туристичному рюкзаку?

Похід у гори що взяти з собою

Снаряга в похід! Улюблена тема всіх туристів і тим, хто їм співчуває.

Все-таки минули ті дрімучі часи, коли в турпохід відправлялися у стоптаних кедах, одній штормівці, з брезентовим наметом, пилкою «Дружба» й емальованим відром. Благо зараз сучасний туристичний одяг — мембранний, усе полегшене і високоміцне. І від того, наскільки грамотно підібрані й укомплектовані речі туриста, багато в чому залежить результат подорожі. Хоча зібратися в похід не так просто, як це може здатися на перший погляд. Місця у рюкзаку завжди мало, воно на вагу золота, не варто забивати його непотрібними речами. О, боги, кого ви слухаєте? Моя фотоапаратура стабільно займає свої важкі 4-5 кг.

Щоразу, коли я вирушаю в похід, я злюся на свій непідйомний рюкзак, який навіть наприкінці маршруту не стає легшим. У свій час я навіть шукав гуцулів-шерпів для фототурів зі своїм «кінним транспортом», але їхні послуги у нас, як виявилося, не затребувані.

А ось, власне, ті речі, які я зазвичай беру в 4-6 денний похід навесні-літом. Кішка теж напрошується в подорож горами, але обіцяю їй взяти її з собою, коли та трохи схудне. Або зможе тягти хоч частину моєї апаратури.

Другой пост